Witamy na oficjalnej stronie klubu Gryf 2009 Tczew - gryf.tczew.net.pl !    |    Do poprawnego działania strony zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox !
Strona główna Zarząd Sztab szkoleniowy Stadion Miasto Informacje o klubie
INFO
Sekcja piłkarska dziewcząt
DANE KLUBU
SP GRYF 2009 TCZEW
ul. Elżbiety 21a
83-110 TCZEW
tel.530-29-10
NIP 593-25-52-522 gryf2009tczew@gmail.com http://www.facebook.com/Gryf2009Tczew
MENU GŁÓWNE
Login:
Hasło:
autologowanie
 
zarejestruj :: odzyskaj hasło
GŁÓWNY SPONSOR
ZŁOTY PARTNER
SREBRNY PARTNER
BRĄZOWY PARTNER
KLUB 100
J.Wołoczko - PHU, Tomasz, Iwona
NABÓR DO SZKÓŁKI
Kontakty do trenerów następujących grup rocznikowych:
2008/09 605390335
2007 605390335
2006 503879156
2005 605390335
2004 504057219
2003 503879156
2002 513562958
2000 509382860
1998/99 603389358
ZNAJDŹ NAS NA Facebooku
SUBSKRYPCJA
   informacje dotyczące klubu na twój mail!
                   
STATYSTYKI
Zarejestrowanych userów: 409
Ostatnio zarejestrował się: M89M
Użytkowników na stronie: 0
Gości na stronie: 3

Twój adres IP: 54.82.82.201


Odwiedzin
Wszystkich: 3866916
Dzisiaj: 470
Wczoraj: 2786
W tym miesiącu: 66398
W poprzednim: 143717
W tym roku: 1337878
W poprzednim: 1321746

kanał rss

Zespoły GRYFA Tczew w rozgrywkach klas młodzieżowych

Dodał: krzysiek Czytano: 2167 Data: 11.08.10 12:28 komentuj

Wydział Gier i Ewidencji przedstawił podział zespołów młodzieżowych klubów Pomorza na sezon 2010/2011. Gryf reprezentowany bedzie w 10 klasach rozgrywkowych, w tym 3 druzyny wystepować będą na najwyzszym szczeblu rozgrywek, w lidze makroregionalnej (Juniorzy Starsi, Juniorzy Młodsi i Juniorzy rocznik 98).  

rocznik 92-93: 1 zespół Pomorskiej Lidze Juniorów A,

rocznik 94-95: 2 zespoły - Pomorska Liga Juniorów B i Liga Juniorów B grupa V Malbork,

rocznik 96: 1 zespół w Lidze Juniorów C1 grupa IV Malbork,

rocznik 97: 1 zespół w Lidze Juniorów C2 grupa IV Malbork,

rocznik 98: 2 zespoły - Pomorska Liga Juniorów D1 i Liga Juniorów D1 grupa IV Malbork, 

rocznik 99: 1 zespoł w Lidze Juniorów D2 grupa III Malbork,

rocznik 2000: 1 zespół w Lidze Juniorów E1 grupa IV Malbork,

rocznik 2001: 1 zespół w Lidze Juniorów E2, rupa II Gdańsk.  

Poza zespołami zgłoszonymi do rozgrywek GRYF posiada aktualnie dwa zespoły naborowe: rocznik 2002 oraz 2003-2004.

Składy grup poniżej

Juniorzy Starsi (1992-1993) - PLJA:

1. Lechia Gdańsk SA
2. Lechia II Gdańsk SA
3. Arka Gdynia SSA
4. Bałtyk Gdynia SKS
5. Gryf 2009 Tczew SP
6. Jantar Ustka
7. Polonia Gdańsk SKS
8. Gedania 1922 Gdańsk GKS
9. Starogard Gdański KP
10. Chojniczanka Chojnice MKS
11. Cartusia 1923 Kartuzy GKS
12. Gedania 1922 II Gdańsk GKS
13. Pogoń / Ratusz Lębork
14. Rodło Kwidzyn KOP
 

Juniorzy Młodsi (1994-1995):

PLJB:

1. Arka Gdynia SSA
2. Lechia Gdańsk SA
3. Arka Gdynia SI
4. Lechia II Gdańsk SA
5. Bałtyk Gdynia SKS
6. Bałtyk II Gdynia SKS
7. Pomezania Malbork MOP
8. Rodło Kwidzyn KOP
9. Jantar Żaki 98 Ustka
10. Starogard Gdański KP
11. Gryf 2009 Tczew SP
12. Polonia Gdańsk SKS
13. Bytovia Bytów
14. Czarni Pruszcz Gdański MKS
 

Grupa V Malbork

1. Centrum Pelplin KS
2. Galactic Opalenie UKS
3. Zieloni Marzęcino
4. Weber Okland Szprudowo
5. Sokół Lubichowo GOK
6. Restal Agri Kulice KS
7. Żuławy Nowy Dwór Gdański LKS
8. Gryf 2009 II Tczew SP
9. Starogard II Gdański KP
10. Świt Radostowo
 

Juniorzy C1 (1996) - Grupa IV Malbork

1. Gryf 2009 Tczew SP
2. Gardeja GKS
3. Błękitni Stare Pole GKS
4. Pogoń Smętowo LZS
5. Powiśle Dzierzgoń DKS
6. Ryjewo GKS
7. Wierzyca Pelplin KS
8. Delta Miłoradz GLKS
9. Olimpia Sztum KP
10. Pogoń Prabuty MKS
11. Wisła Korzeniewo LKS
12. Akademia Piłkarska Malbork
 

Juniorzy C2 (1997) - Grupa IV Malbork

1. Rodło Trzciano KS
2. Rodło Kwidzyn KOP
3. Błękitni Kmiecin ŻTS
4. Olimpia Sztum KP
5. Concordia II Wierciny UKS
6. Żuławy Nowy Dwór Gdański LKS
7. Gryf 2009 Tczew SP
8. Starogard Gdański KP
 

Juniorzy D1 (1998):

PLJD1:

1. Arka Gdynia SI
2. Bałtyk Gdynia SKS
3. Chojniczanka Chojnice MKS
4. Gedania 1922 Gdańsk GKS
5. Gryf 2009 Tczew SP
6. Gryf Wejherowo WKS
7. Iskra Gdynia UKS
8. Lechia Gdańsk SA
9. Starogard Gdański KP
10. Stolem Gniewino KS
11. U-2 Bytów UKS
12. Żukowo GKS
 

Grupa IV Malbork

1. Weber Okland Szprudowo
2. Orzeł Subkowy SKKF
3. Gryf 2009 II Tczew SP
4. Olimpia Sztum KP
5. Rodło Kwidzyn KOP
6. Pomezania Malbork MOP
7. Powiśle Dzierzgoń DKS
8. Centrum Pelplin KS

Juniorzy D2 (1999) - Grupa III Malbork

1. Lisovia Lisewo Malborskie LZS
2. Powiśle Stary Targ GKS
3. Orzeł Malbork UKS
4. Grom Nowy Staw MKS
5. Chojniczanka Chojnice MKS
6. Rodło Kwidzyn KOP
7. Gryf 2009 Tczew SP
8. Motława Suchy Dąb SKS 
 

Juniorzy E1 (2000) - Grupa IV Malbork

1. Gryf 2009 Tczew SP
2. Starogard Gdański KP
3. Pomezania Malbork MOP
4. Wierzyca Pelplin KS
5. Błękitni Stare Pole GKS
6. Sokół Zblewo KS
7. Grom Troja Kleszczewo
8. Czarni Przemysław
 

Juniorzy E2 (2001) - Grupa II Gdańsk

1. Osiczanka Osice KS
2. Żukowo GKS
3. Sulmin KS
4. Sporting Leźno KS
5. Santana Wielki Klincz KS
6. Królewscy Czapielsk KS
7. Korona Cedry Małe KS
8. Gryf 2009 Tczew SP
9. Grom Troja Kleszczewo
10. FC Gowidlino WKS 

Ostatni mecz

5:3
Gryf 2009 Tczew - Piaski Wąglikowice

Następny mecz

VS
Czarni Przemysław - Gryf 2009 Tczew
26.10.2014, godz. 14:00
Przemysław
  Drużyna M Pkt Z-R-P Bramki Bilans
1. Rodło Kwidzyn 11 30 10-0-1 41:6 +35
2. Gryf 2009 Tczew 11 29 9-2-0 36:16 +20
3. Pomezania Malbork 11 25 8-1-2 30:10 +20
4. Radunia Stężyca 11 21 6-3-2 25:11 +14
5. Borowiak Czersk 11 20 6-2-3 16:17 -1
6. Czarni Przemysław 11 18 5-3-3 25:25 0
7. Kornowscy Szarża Krojanty 11 17 5-2-4 16:21 -5
8. Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 16 5-1-5 18:20 -2
9. Grom Nowy Staw 11 14 4-2-5 26:21 +5
10. Orzeł Subkowy 11 14 4-2-5 17:21 -4
11. Jurand Lasowice 11 12 4-0-7 17:29 -12
12. Piaski Wąglikowice 11 10 3-1-7 26:30 -4
13. Błękitni Stare Pole 11 10 3-1-7 10:20 -10
14. Spójnia Sadlinki 11 9 3-0-8 10:19 -9
15. Chojniczanka II Chojnice 11 5 1-2-8 13:29 -16
16. Delta Miłoradz 11 3 1-0-10 10:41 -31
powered by © Tabelkownik 1.5
Kolejka 11 | Data: 18-10-2014
14:00Żuławy Nowy Dwór GdańskiŻuławy Nowy Dwór Gdański3 : 1Jurand LasowiceJurand Lasowice
14:00Grom Nowy StawGrom Nowy Staw2 : 2Borowiak CzerskBorowiak Czersk
14:00Delta MiłoradzDelta Miłoradz4 : 1Chojniczanka II ChojniceChojniczanka II Chojnice
15:00Pomezania MalborkPomezania Malbork2 : 0Błękitni Stare PoleBłękitni Stare Pole
15:00Orzeł SubkowyOrzeł Subkowy0 : 3Rodło KwidzynRodło Kwidzyn
15:00Gryf 2009 TczewGryf 2009 Tczew5 : 3Piaski WąglikowicePiaski Wąglikowice
16:00Radunia StężycaRadunia Stężyca1 : 1Czarni PrzemysławCzarni Przemysław
Kolejka 11 | Data: 19-10-2014
14:00Kornowscy Szarża KrojantyKornowscy Szarża Krojanty2 : 1Spójnia SadlinkiSpójnia Sadlinki
powered by © Tabelkownik 1.5
INFO
LIGA TYPERA
- Tabela
- Wyniki
- Help


żeby typować musisz się zarejestrować

1  piotr82 77
2  Kadet 72
3  Koszmar 69
4  marcinello83 66
5  Gryf Tczew 62
6  deco81 61
7  rmj6 59
8  Adamo 59
9  Gryfita 57
10  Dorian77 57


Brak typów

GRYF TCZEW TV
GALERIA ZDJĘĆ
© 2009 deejayluk. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by jPORTAL 2
Ta strona używa plików cookies w celu udostępniania użytkownikom najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki. Jeśli nie akceptujesz plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.